Využitie demi vody v kovovýrobe,
v procese obrábania kovov
CNC strojmi a lasermi

Demi voda pre CNC stroje/CNC lasery

Demineralizovaná alebo destilovaná voda má širokú škálu využitia aj v technicko priemyselnom sektore. Uplatnenie nájde preto aj v kovovýrobe, kde sa obrábanie kovov vykonáva pomocou CNC strojov a zariadení. Čistená voda sa využíva ako chladiace médium, na riedenie a výrobu chladiacich emulzií, alebo ako voda na oplachovanie. Kladie sa vysoký dôraz na použitie kvalitnej demineralizovanej alebo destilovanej vody, ktorá nepoškodzuje rozvodné jednotky systémov chladenia. 

cnc stroje a zariadenia, lasery, kovoobrábacie stroje
Kovoobrábacie stroje, CNC stroje, CNC lasery, galvanizácia kovov

Kupujete balenú demi vodu,
máte problémy s logistikou ?

Teraz si môžete vodu vyrobiť ...

Za pomoci zariadenia AQUAPURE-Demi alebo AQUAPURE-Lab si môžete vodu vyrobiť kedykoľvek, keď sa vám voda minie. Stačí napojiť filtračné zariadenie na prívod studenej surovej vody a filtrujete. Prístroj na výrobu demi vody si môžete napojiť na pôvodnú nádrž na vodu, do ktorej sa bude voda potom zbierať do zásoby. Od tejto chvíle už nemáte starosti s kupovaním vodu, ani s prepravnými problémami.

Demineralizovaná voda
ako oplachovacia voda

Bez vody sa nezaobídete hádam ani v jednom výrobnom procese, kde sa kladie vysoký dôraz na čistou povrchov materiálov rôznej povahy, ako napr. sklo, špeciálne kovy, optoelektronika, senzory a pod. Jedine voda vysokej čistoty zabezpečí dokonale čistý povrch bez nánosov vodného kameňa, fľakov.

Vyberte si zariadenie podľa typu vody (demi voda alebo destilovaná voda)

Zariadenia pred dodaním skladáme, testujeme, až po dôkladnej kontrole ich posielame kurierom zákazníkovi. Treba potom rátať s tým, že systém už bude zavodnený. Stačí potom už len zapojiť hadičky, prívod vody, odpad vody a napojenie výstupu do nádrže. Proces výroby demineralizovanej vody je podmienený na základe tlaku vody v potrubí, t.j. systém nepotrebuje pre svoju činnosť napojenie na zdroj elektrickej energie.

Destilátor, demineralizátor

Dostupné výkony zariadení od 5lit.-15lit. /hod.
Možnosť výberu výroby demi vody alebo destilovanej vody

Zásobníky na vodu 20l,30l,50l

Vyrobenú demi vodu si môžete zbierať do zásobníka s objemom podľa vašeho výberu. Automatická regulácia hladiny a filtrácie.

GALVANIZÁCIA KOVOV

Demi voda v galvanizačnom procese povrchovej úpravy kovov a kovových predmetov sa používa na miešanie galvanizačnej lázne, alebo ako predpieranie kovových predmetov, ktoré budú následne ponorené do galvanizačnej vane.

Potrebujete poradiť
s výberom zariadenia ?

Napíšte nám cez formulár

Dôležité informácie pre nás sú denná spotreba vody (resp.za mesiac/ročne), požadovaná kvalita vody (demineralizovaná alebo destilovaná voda), účel použítia vody, zdroj vody ( mestská, studničná).

0949 211 384

Scroll to Top