Demineralizovaná voda v laboratórnej a technickej praxi

Kupujete balénú demi vodu,
máte problém s jej dopravou?

Demineralizovaná voda je hlavné pracovné médium v mnohých odvetviach priemyslu a v rôznych prevádzkach. Nie vždy je však možné a jednoduché si demineralizovanú vodu zabezpečiť pri nepretržitej prevádzke, a niekedy je problém s jej dopravou a skladovaním. Starosti s dopravou, so zaobstarávaním demineralizovanje vody môžu byť už minulosťou. Idealnym riešením je si demineralizovanú vodu vyrábať na mieste použitia z vlastného vodného zdroja.

demi voda, vyroba
Demineralizátor-vody-AQUAPURE-Demi-výroba-demineralizovanej-vody

Demineralizovanú vodu
si môžete vyrobiť

Ak vlastníte IBC kontajner na vodu, ten si môžete ponechať ako zbernú nádrž na demi vodu. Zakúpite si zariadenie AQUAPURE-Demi na výrobu demineralizovanej vody, ktoré si napojíte na zdroj (studenej!) surovej vody, hadičku z filtračného zariadenia vložíte do IBC kontajnera a môžete vyrábať demi vodu. Prístroj na výrobu demi vody produkuje odpadovú vodu v pomere 1:3 až 5 lit. T.j. Na jeden liter demi vody pripadá cca 3-5 lit vody do odpadu. Odpadovú vodu môžete recyklovať, na upr. ju použijete na umývanie, závlahu a pod…. Odpadová voda je vlastne koncentrát vody so všetkými obsiahnutými minerálmi, ktoré neprešli cez molekulárnu membránu, táto voda je zároveň zbavená od chlóru.

Žiadna elektrina !

Na výrobu demi vody nepotrebujete zariadenie pripojiť do elektrickej siete. Proces výroby demi vody je podmienený tlakom vody v potrubí.

Žiadna doprava !

Už sa nemusíte zaoberať s kupovaním balenej demi vody do výroby. Vodu si jednoducho vyrobíte na mieste použitia.

Molekulárna filtrácia

Ekologická, jednoduchá, výroba demineralizovanej vody na základe tlaku vody v potrubí. Žiadne vedľajšie chemické proukty.